Home

public Ventila evaluabile scor tenis roma Plictisitor dietă varza chinezeasca

Sorana Cîrstea, victorie în 3 seturi la Roma » Va juca în turul doi  împotriva coșmarului Simonei Halep
Sorana Cîrstea, victorie în 3 seturi la Roma » Va juca în turul doi împotriva coșmarului Simonei Halep

Simona Halep a pierdut primul set al finalei de la... | News.ro

Favoritul numărul trei, calificare în semifinale la ATP Roma - HotNews.ro

Arrivederci, Roma! Halep a fost învinsă de Gavrilova în turul secund al  turneului din capitala Italiei,
Arrivederci, Roma! Halep a fost învinsă de Gavrilova în turul secund al turneului din capitala Italiei,

Medvedev, în sferturi la Roma, după o meci solid contra lui Zverev! Rusul,  bornă notabilă în 2023 - Eurosport
Medvedev, în sferturi la Roma, după o meci solid contra lui Zverev! Rusul, bornă notabilă în 2023 - Eurosport

Uraganul Iga Swiatek! A învins-o la Roma pe Ons Jabeur și are cifre  uluitoare
Uraganul Iga Swiatek! A învins-o la Roma pe Ons Jabeur și are cifre uluitoare

Video | Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. Românca, eliminată  în turul doi la WTA Roma
Video | Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. Românca, eliminată în turul doi la WTA Roma

Ana Bogdan nu glumește! Ce scor i-a administrat adversarei, în primul tur  la Roma | Sport.ro
Ana Bogdan nu glumește! Ce scor i-a administrat adversarei, în primul tur la Roma | Sport.ro

Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma.  Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri
Câți bani a câștigat Simona Halep pentru calificarea în turul 3 la WTA Roma. Premiile au scăzut dramatic din cauza pandemiei - Playtech Știri

Au învins cu același scor, dar Halep a fost mai rapidă decât "Regele  Zgurii"! Galerie foto de la Foro Italico: Nadal și-a regăsit ritmul la Roma
Au învins cu același scor, dar Halep a fost mai rapidă decât "Regele Zgurii"! Galerie foto de la Foro Italico: Nadal și-a regăsit ritmul la Roma

Incă o surpriză la WTA Roma: A patra favorită, eliminată - HotNews.ro

Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai  lung meci al anului - Eurosport
Kalinina, surpriza uriaşă de la Roma! A ajuns în semifinale, după cel mai lung meci al anului - Eurosport

Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur  - Eurosport
Sorana Cîrstea, înfrângere în primul tur de la Roma în fața lui Ons Jabeur - Eurosport

WTA Roma: s-a stabilit prima semifinalistă. Răsturnare de scor  spectaculoasă în meciul Sabalenka - Anisimova
WTA Roma: s-a stabilit prima semifinalistă. Răsturnare de scor spectaculoasă în meciul Sabalenka - Anisimova

WTA Roma: Gabriela Ruse a părăsit terenul accidentată. La ce scor a  abandonat meciul
WTA Roma: Gabriela Ruse a părăsit terenul accidentată. La ce scor a abandonat meciul

Retrasă în calificări din cauza unei accidentări, Gabriela Ruse a ajuns în  turul secund al turneului de la Roma
Retrasă în calificări din cauza unei accidentări, Gabriela Ruse a ajuns în turul secund al turneului de la Roma

Lovitură de teatru la Roma! Aryna Sabalenka, eliminată în turul doi de  locul 134 WTA - Eurosport
Lovitură de teatru la Roma! Aryna Sabalenka, eliminată în turul doi de locul 134 WTA - Eurosport

Iga Swiatek devine campioană la Roma după o finală terminată în 45 de  minute, cu un scor uluitor în fața Karolinei Pliskova - spotmedia.ro
Iga Swiatek devine campioană la Roma după o finală terminată în 45 de minute, cu un scor uluitor în fața Karolinei Pliskova - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. "Sori" a fost eliminată în  turul al doilea al turneului de la Roma - Antena Sport
Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 3-6, 6-3, 2-6. "Sori" a fost eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma - Antena Sport