Home

Ilustra Deja casnică meci psg divorț Treci prin incapacitate

Conflictul s-a încheiat după doar şase zile. Messi s-a întors deja la  antrenamentele echipei PSG şi urmează să evolueze în următorul meci
Conflictul s-a încheiat după doar şase zile. Messi s-a întors deja la antrenamentele echipei PSG şi urmează să evolueze în următorul meci

Video | Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri  superbe
Video | Brest - PSG 2-4. Meci de cinci stele, fără Messi și Neymar. Goluri superbe

Plecări în serie de la PSG după ultimul meci din campionat! După Messi și  Ramos, e OUT și el | Sport.ro
Plecări în serie de la PSG după ultimul meci din campionat! După Messi și Ramos, e OUT și el | Sport.ro

PSG - Lille 4-3. Messi aduce victoria în minutul 90+5 cu o reușită superbă  din lovitură liberă
PSG - Lille 4-3. Messi aduce victoria în minutul 90+5 cu o reușită superbă din lovitură liberă

Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui  PSG în meciurile cu Juve
Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui PSG în meciurile cu Juve

Messi, ultimul meci la PSG. Argentinianul ar putea anunța marți viitoarea  destinație | Flashscore.ro
Messi, ultimul meci la PSG. Argentinianul ar putea anunța marți viitoarea destinație | Flashscore.ro

PSG - Manchester City 2-0. Gol magic pentru Messi, primul al său la Paris  Saint-Germain
PSG - Manchester City 2-0. Gol magic pentru Messi, primul al său la Paris Saint-Germain

Meci fabulos pentru PSG, cu șapte goluri. Messi a adus victoria în minutul  90+5 cu o execuție de maestru VIDEO
Meci fabulos pentru PSG, cu șapte goluri. Messi a adus victoria în minutul 90+5 cu o execuție de maestru VIDEO

PSG - Clermont, ultimul meci pentru Messi în tricoul campioanei Franței -  Presshouse.ro
PSG - Clermont, ultimul meci pentru Messi în tricoul campioanei Franței - Presshouse.ro

Video | PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida  în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul
Video | PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul

VIDEO | PSG - Manchester City 1-2. Guardiola dă lovitura la Paris după un  meci spectaculos
VIDEO | PSG - Manchester City 1-2. Guardiola dă lovitura la Paris după un meci spectaculos

Video | Club Brugge - PSG 1-1. Messi a debutat pentru parizieni în UCL cu o  bară și un meci bun, dar cu un rezultat frustrant
Video | Club Brugge - PSG 1-1. Messi a debutat pentru parizieni în UCL cu o bară și un meci bun, dar cu un rezultat frustrant

Christophe Galtier a anunțat plecarea lui Lionel Messi de la PSG

Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta  Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro
Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro

We Love Sport Ligue 1 PSG, campioana finalurilor de meci

PSG, la primul meci după 4 luni! Victorie cu 9-0 împotriva Le Havre,  într-un meci cu 5.000 de suporteri
PSG, la primul meci după 4 luni! Victorie cu 9-0 împotriva Le Havre, într-un meci cu 5.000 de suporteri

PSG – Bayern Munchen, azi ora 22.00, finala UEFA Champions League. Este  meciul anului 2020 în fotbalul
PSG – Bayern Munchen, azi ora 22.00, finala UEFA Champions League. Este meciul anului 2020 în fotbalul

Lionel Messi pleacă de la PSG. Christophe Galtier: "Va fi ultimul meci al  lui Leo pe Parc des Princes" - Antena Sport
Lionel Messi pleacă de la PSG. Christophe Galtier: "Va fi ultimul meci al lui Leo pe Parc des Princes" - Antena Sport

Messi joacă ultimul său meci la PSG. Unde va pleca starul argentinian -  Stirileprotv.ro
Messi joacă ultimul său meci la PSG. Unde va pleca starul argentinian - Stirileprotv.ro

PSG - Bayern 0-1, în optimile Ligii Campionilor. Nemții au prima șansa la  calificare după un meci spectacol: Mbappe n-a fost titular |  Observatornews.ro
PSG - Bayern 0-1, în optimile Ligii Campionilor. Nemții au prima șansa la calificare după un meci spectacol: Mbappe n-a fost titular | Observatornews.ro

PSG 3-0 Bordeaux. Ostilitate în tribunele din Paris după eliminarea din  Champions League
PSG 3-0 Bordeaux. Ostilitate în tribunele din Paris după eliminarea din Champions League

Ligue 1: Lionel Messi și Sergio Ramos, primiți diferit de fani la ultimul  meci jucat la PSG - HotNews.ro
Ligue 1: Lionel Messi și Sergio Ramos, primiți diferit de fani la ultimul meci jucat la PSG - HotNews.ro

Video | Real Madrid - PSG 3-1. Hat-trick-ul magnificului Benzema i-a  calificat pe spanioli în sferturi, după ce au întors scorul
Video | Real Madrid - PSG 3-1. Hat-trick-ul magnificului Benzema i-a calificat pe spanioli în sferturi, după ce au întors scorul

Messi, gest de neînțeles la ultimul său meci pentru PSG. A fost huiduit de  întreg stadionul - Playsport
Messi, gest de neînțeles la ultimul său meci pentru PSG. A fost huiduit de întreg stadionul - Playsport

Lionel Messi, destăinuire la 3 săptămâni după ultimul meci la PSG: „Acesta  e modul lor de a face lucrurile, inexplicabil ce s-a întâmplat”
Lionel Messi, destăinuire la 3 săptămâni după ultimul meci la PSG: „Acesta e modul lor de a face lucrurile, inexplicabil ce s-a întâmplat”