Home

lumini Mulțumesc îngustată meci mondiale minor Previzualizați siteul litru

Data de start a Cupei Mondiale din Qatar a fost schimbată! Care e noul meci  de deschidere | Sport.ro
Data de start a Cupei Mondiale din Qatar a fost schimbată! Care e noul meci de deschidere | Sport.ro

CUPA MONDIALĂ, ZIUA A 3-A. ARGENTINA ȘI FRANȚA DEBUTEAZĂ LA CM 2022.  PROGRAMUL MECIURILOR - Eurosport
CUPA MONDIALĂ, ZIUA A 3-A. ARGENTINA ȘI FRANȚA DEBUTEAZĂ LA CM 2022. PROGRAMUL MECIURILOR - Eurosport

Qatar - Ecuador 0-2, în primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal  2022. Sud-americanii nu le-au dat nicio șansă adversarilor, Enner Valencia  a reușit o „dublă” - FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Qatar - Ecuador 0-2, în primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Sud-americanii nu le-au dat nicio șansă adversarilor, Enner Valencia a reușit o „dublă” - FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Qatar - Ecuador 0-2. Cronica meciului inaugural de la Campionatul Mondial

De ce atât de mulți oameni urăsc Cupa Mondială Qatar 2022. Partea politică  a celui mai scump campionat mondial de fotbal din istorie - HotNews.ro
De ce atât de mulți oameni urăsc Cupa Mondială Qatar 2022. Partea politică a celui mai scump campionat mondial de fotbal din istorie - HotNews.ro

Azi încep sferturile Cupei Mondiale! Croația - Brazilia și Olanda -  Argentina, meciurile zilei. Cine merge în semifinale - Eurosport
Azi încep sferturile Cupei Mondiale! Croația - Brazilia și Olanda - Argentina, meciurile zilei. Cine merge în semifinale - Eurosport

Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială  | Digi24
Messi spune că finala de duminică va fi ultimul său meci la o Cupă Mondială | Digi24

Gafa făcută de Anglia cu Franța și care a costat-o calificarea în semifinale

Danemarca - Tunisia 0-0 | Remiză albă spectaculoasă în primul meci din  grupa D a Cupei Mondiale - Eurosport
Danemarca - Tunisia 0-0 | Remiză albă spectaculoasă în primul meci din grupa D a Cupei Mondiale - Eurosport

Mondialul veteranilor – Silva, Ronaldo, Godin și alți „bătrâni”  protagoniști ai Cupei Mondiale
Mondialul veteranilor – Silva, Ronaldo, Godin și alți „bătrâni” protagoniști ai Cupei Mondiale

Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele”  în viață!
Argentina - Mexic 2-0 la Campionatul Mondial din Qatar! Messi ține „pumele” în viață!

Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a  grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24
Cupa Mondială 2022. Brazilia, învinsă de Camerun, dar câștigătoare a grupei. Și Elveția merge în optimi, iar Serbia părăsește turneul | Digi24

Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un  meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro
Argentina și Polonia merg la braț în optimilie Cupei Mondiale 2022, după un meci în care „pumele” au înclinat terenul - Stirileprotv.ro

News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022.  Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală
News Alert | Meciuri de foc în play-off-ul pentru Cupa Mondială Qatar 2022. Italia și Portugalia se pot înfrunta în finală

Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina  - Franța, din finala Cupei Mondiale
Performanța reușită de Messi și Di Maria în 13 minute, în meciul Argentina - Franța, din finala Cupei Mondiale

Spectacol făcut de Brazilia în primul meci de la Campionatul Mondial de  fotbal. Cum s-a terminat partida cu Serbia - Stiri din surse
Spectacol făcut de Brazilia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal. Cum s-a terminat partida cu Serbia - Stiri din surse

Toate rezultatele CM Qatar 2022. Argentina a câștigat finala Cupei Mondiale

Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați  de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24
Cupa Mondială 2022. Argentina și Polonia, în optimi. Europenii, calificați de golul marcat de Arabia Saudită în meciul pierdut cu Mexic | Digi24

Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Meciul de deschidere: Qatar - Ecuador.  Sud-americanii au câştigat fără mari
Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Meciul de deschidere: Qatar - Ecuador. Sud-americanii au câştigat fără mari

Balul a ajuns la sfârșit! Argentina - Franța, marea finală a Campionatului  Mondial 2022 - Eurosport
Balul a ajuns la sfârșit! Argentina - Franța, marea finală a Campionatului Mondial 2022 - Eurosport

Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar.  Știm prima semifinală! | Sport.ro
Programul meciurilor din sferturile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar. Știm prima semifinală! | Sport.ro

Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal!  Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro
Se știe și ultima națională care merge în Qatar, după un meci cu scandal! Cum arată grupele Cupei Mondiale | Sport.ro

Câte bilete s-au vândut pentru meciurile de la Campionatul Mondial de  Fotbal 2022. Ce înseamnă tichet „de ospitalitate” și cât costă - Playtech  Știri
Câte bilete s-au vândut pentru meciurile de la Campionatul Mondial de Fotbal 2022. Ce înseamnă tichet „de ospitalitate” și cât costă - Playtech Știri

Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a  părut cel mai greu
Ce surpriză! Leo Messi a spus ce meci de la Cupa Mondială din Qatar i s-a părut cel mai greu

CM 2022. Ecuador a învins Qatarul cu 2-0 în primul meci al Campionatului  Mondial de Fotbal | Digi24
CM 2022. Ecuador a învins Qatarul cu 2-0 în primul meci al Campionatului Mondial de Fotbal | Digi24